پاورپوینت زندگینامه ابونصر فارابی

مطالب دیگر:
🔗طرح درس روزانه تقسیم بر دو عدد دو رقمی، صفحه 68 ریاضی چهارم ابتدایی🔗جزوه عملیات واحد 1 مخصوص دانشجویان کارشناسی مهندسی شیمی🔗تحقیقی با موضوع سرطان بتن🔗جزوه کاربرد ریاضیات در مهندسی شیمی به همراه حل نمونه سوالات جامع و کامل🔗جزوه ترمودینامیک مهندسی شیمی 2 مخصوص دانشجویان کارشناسی مهندسی شیمی🔗جزوه عملیات واحد 2 مخصوص دانشجویان کارشناسی مهندسی شیمی🔗جزوه روان شناسی یادگیری مخصوص دانشجویان کارشناسی ارشد روانشناسی🔗جزوه روش تحقیق مخصوص دانشجویان کارشناسی ارشد روانشناسی🔗جزوه آمار پیشرفته مخصوص دانشجویان کارشناسی ارشد روانشناسی🔗جزوه آسیب شناسی روانی مخصوص دانشجویان کارشناسی ارشد روانشناسی🔗پروژه رسم نمودار فازی آمیزه پلیمری پلی استایرن(PS)-پلی ایزوپرن(PI) با نرم افزار متلب🔗مقاله علمی با عنوان آموزش ارزش ها(Word)🔗طرح درس روزانه درس سنگ ها علوم تجربی چهارم ابتدایی🔗بروشور آزمون عملکردی درس انرژی الکتریکی علوم تجربی پایه چهارم ابتدایی🔗MHC پاورپوینت چیست🔗مقاله علمی با عنوان تحلیل محتوای کتاب اخلاق پزشکی بر اساس نظریه سیستم ارزشی آلپورت(Word)🔗چک لیست های ارزشیابی دروس چهارم ابتدایی🔗چک لیست های ارزشیابی دروس ششم ابتدایی🔗طرح درس سالانه کار وفناوری ششم ابتدایی🔗درمان سنگ کلیه
شامل 21 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم انسانی کاربرد دارد . مشخصات فایل تعداد صفحات21حجم4091/183 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل شامل 21 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپ پاورپوینت زندگینامه ابونصر فارابی,دانلود پاورپوینت زندگینامه ابونصر فارابی,پاورپوینت رایگان زندگینامه ابونصر فارابی,پاورپوینت زندگینامه معلم ثانی,پاورپوینت زندگی نامه ابونصر فارابی,پاورپوینت بیوگرافی ابونصر فارابی,پاورپوینت آشنایی با ابونصر فارابی,دانلود زندگینامه ابونصر فارابی,زندگینامه ابونصر فارابی,تحقیق زندگینامه ابونصر فارابی,پروژه زندگینامه ابونصر فارابی,دانلود پاورپوینت زندگینامه معلم ثانی,دانلود پاورپوینت زندگی نامه ابونصر فارابی,دانلود پاورپوینت بیوگرافی ابونصر فارابی,|47096678|kpo
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد پاورپوینت زندگینامه ابونصر فارابیرا مشاهده می نمایید .

شامل 21 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم انسانی کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات21حجم4091/183 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 21 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم انسانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

ابونصر محمد فارابی یکی از نخستین روشن‌فکران مسلمان است که در انتقال آموزه‌های افلاطون و ارسطو به جهان اسلام بسیار موثر بود و روی فیلسوفان مسلمان آینده مانند ابن‌سینا تأثیر زیادی داشت. او یک زبان‌شناس برجسته بود که کارهای یونانی افلاطون و ارسطو را ترجمه کرده و اطلاعات خود را نیز به آن اضافه می‌نمود. به او لقب " معلم ثانی" را داده‌اند که به معنی استاد دوم یا معلم دوم است.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

دوران کودکی

مشارکت‌ها و دستاوردها

ایده های سیاسی فارابی

معرفت شناسی فارابی

کتاب های فارابی

اواخر زندگی و وفات

پایان

عنوان : زندگی نامه ابونصر فارابی

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 21

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"