پاورپوینت توسعه اقتصادی

شامل 33 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان اقتصاد کاربرد دارد . مشخصات فایل تعداد صفحات33حجم4103/285 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل شامل 33 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت پاورپوینت توسعه اقتصادی,دانلود پاورپوینت توسعه اقتصادی,پاورپوینت رایگان توسعه اقتصادی,پاورپوینت توسعه اقتصادی چیست,پاورپوینت رشد اقتصادی چیست,پاورپوینت توسعه اقتصادی در ایران,دانلود توسعه اقتصادی,توسعه اقتصادی,تحقیق توسعه اقتصادی,پروژه توسعه اقتصادی,دانلود پاورپوینت توسعه اقتصادی چیست,دانلود پاورپوینت رشد اقتصادی چیست,دانلود پاورپوینت توسعه اقتصادی در ایران,|47096664|kpo
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد پاورپوینت توسعه اقتصادیرا مشاهده می نمایید .

شامل 33 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان اقتصاد کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات33حجم4103/285 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 33 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

توسعه در لغت به‌معنای گسترش دادن و از نظر اندیشه‌وران علوم اقتصادی و اجتماعی، جریانی چند بُعدی و به‌معنای ارتقای مستمّر کلّ جامعه و نظم اجتماعی به‌سوی زندگی بهتر یا انسانی‌تر است.

قدمت رشد و توسعه به اندازه دانش اقتصاد است. همه اقتصاددانان بزرگ کلاسیک در سده‌های هجدهم و نوزدهم، اقتصاددان توسعه بوده و در چگونگی پیشرفت ملت‌ها سخن گفته‌اند. پیشرفت و رفاه مادّی انسان‌ها و ملّت‌ها، به‌گونه‌ای سنّتی در پژوهش‌های اقتصادی جای داشته و از زمینه‌های مهم مطالعات اقتصاددانان متقدّم به‌شمار می‌رفته است.

توسعه اقتصادی به‌صورت شاخه‌ای از علم اقتصاد، از اواسط قرن بیستم (یعنی پس از آن‌که موضوع پیشرفت در کشورهای در حال توسعه با شدّت بیش‌تری مورد توجّه قرار گرفت)، میان پژوهشگران علوم اجتماعی و اقتصادی مطرح شد؛ امّا به‌رغم این‌که بیش از سه دهه از عمر آن نمی‌گذرد، به‌واسطه علاقه و اشتیاق اکثر فرهیختگان در جهت دستیابی به توسعه و ترقّی کشورشان، بیش از سایر رشته‌های مرتبط با علم اقتصاد، به چالش کشیده و آثار متعدّدی نیز درباره آن نوشته شده است.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

مفهوم توسعه

توسعه پایدار

توسعه و رشد اقتصادی

اجزای توسعه اقتصادی

شاخص‌های توسعه اقتصادی

موانع توسعه اقتصادی

پایان

عنوان : توسعه اقتصادی

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 33

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"